Dla inwestorów

O NAS

Jesteśmy grupą specjalistów z wieloletnim doświadczeniem z zakresu inwestycji i obsługi obiektów w ramach wynajmu krótkoterminowego.

Naszym celem jest wygenerowanie zysków dla osób chcących inwestować bez ryzyka swoje lub pochodzące z niskooprocentowanych kredytów hipotecznych środki finansowe.

Cel ten realizujemy wykorzystując nabyte doświadczenie oraz pakiet profesjonalnych narzędzi, bez konieczności angażowania Właściciela w procedury operacyjne.

Dzięki temu zwrot z inwestycji może kilkakrotnie przekroczyć stopę zwrotu z lokat bankowych nie licząc wzrostu wartości nieruchomości.

Profesjonalna grupa współpracujących z nami firm i dostawców pozwala na kompleksowe i szybkie przeprowadzenie procesu inwestycji od znalezienia odpowiedniego obiektu poprzez jego kompleksowe urządzenie i wyposażenie.

ZARABIAJ I WYPOCZYWAJ

Inwestycje w apartamenty nad morzem to idealne uzupełnienie portfela inwestycyjnego, a dodatkowo lokata kapitału. Możesz finansować zakup apartamentu z hipotecznego kredytu bankowego – nie musisz posiadać własnych środków. Dzięki wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia naszego zespołu zarabiasz lub wypoczywasz korzystając ze swojego apartamentu, nad którym będą czuwać nasi pracownicy.

OFERTA

Oferta PRIMUS APARTMENTS obejmuje
Profesjonalną obsługę nieruchomości w oparciu o posiadaną wiedzę.

Prezentację apartamentu na portalu www.primus-apartments.pl obejmującą zdjęcia apartamentu wraz ze szczegółowym opisem oraz podkreśleniem jego zalet.

Działania marketingowe w zakresie maksymalizacji wynajmu obiektu: reklama w Internecie, pozycjonowanie serwisu, zamieszczanie reklam na portalach turystycznych.

Kompleksową obsługę gości podczas zakwaterowania, pobytu i wykwaterowania.

Sprzątanie, pranie oraz wymianę pościeli.

Uzupełnianie środków czystości w kuchni i łazience.

Sprawdzenie stanu technicznego apartamentu przed wyjazdem gości.

Opiekę nad nieruchomością 24h 7 dni w tygodniu oraz przeprowadzanie drobnych napraw i usuwanie usterek wynikających z użytkowania lokalu.

Regularne rozliczenia

Możliwość korzystania z apartamentu w wybranym przez Państwa terminie.

Stały kontakt z naszym zespołem (24h 7 dni w tygodniu).

Przekazanie nieruchomości w stanie zgodnym z opisem zawartym w protokole zdawczo-odbiorczym podpisanym w dniu zawarcia umowy o współpracy.

USŁUGI DODATKOWE

Oferowanie atrakcyjnych nieruchomości – współpraca z deweloperami

Doradztwo w zakresie optymalnego (pod względem nakładów i zysku) wyboru obiektu

Przygotowanie projektu aranżacji wnętrza z uwzględnieniem potrzeb Klientów i Inwestora

Wykończenie obiektów (apartamenty, pensjonaty) pod klucz

Wyposażenie w meble

Instalacja sprzętu Audio i RTV oraz sieci WiFi

Przygotowanie apartamentu na przyjazd właściciela (sprzątanie, ogrzewanie, concierge)

Całoroczne obsługa obiektów (weryfikacja stanu technicznego, konserwacje, naprawy)